Pages Menu
Categories Menu

Jaki catering dla dzieci

Jaki catering dla dzieci

Spojrzmy prawdzie w oczy; wiele małych dzieci są wybredni. Większość z nich wyrośnie to w czasie, ale w międzyczasie może być bardzo frustrujące jeśli wybredny jest jednym z własnymi dziećmi. Pytania są zawsze w głębi swojego umysłu – Czy są zdrowe? Będą rosnąć? Będą one spaść siatek centylowych lekarza? Czy kiedykolwiek jeść oprócz makaronu i sera?destylacja bimbru Jeśli nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, a oni po prostu wybredna, spróbuj niektóre z tych sztuczek:

1. Daj naczynia nazw przyjaznych dzieciom. Na przykład, nazwać jedzenie Pixie Noodles kurzu Marii i piękny motyl Ser kanapki. Niektóre dzieci wolą nazwiska jak Eyeball zupy lub tłuste włosy Spaghetti. Cokolwiek działa i nie jesteś zbyt zdegustowany.

2. Sprawdź, jakie jedzenie dziecka ulubione sporty osoba, super bohater, albo cartoon rysunek jak i naprawić je specjalnie dla Państwa dziecka. Dokonać wielkiego z niego i zrobić zdjęcie swojego dziecka jedzenia dodatkowe specjalne danie.

3. Niektórzy ludzie są udane z skradanie bitów naruszającego żywności w bieżące ulubionych potraw ich dziecka. Na przykład, startej marchewki w ciasteczek, dodatkowe owoce w jogurt, rodzynki dodawane do płatków owsianych lub małego hamburgera miesza się z mac i ser. Żywność dla dzieci mogą być ukryte w wielu rzeczach. Bądź kreatywny i eksperyment. Po upieczeniu od podstaw, można czasami wykupić połowę cukru we ciasteczka, muesli, babeczek lub przekąski ciasto receptur. Często można użyć jabłkowym zamiast oleju.

4. Wytnij wszystko do góry. Kanapki, tosty, ser, owoce, warzywa i placki można pokroić w trójkąty lub ciekawych kształtach szablonowego. Zapytaj dziecko, co chce jego kształtu sera dzisiaj; serca lub gwiazdy. Dokonać prezentacji na wygląd apetyczny talerz, i mieć pewność, jeden pokarm nie dotykać innej żywności! To przeszkadza wiele dzieci.

– autor artykułu