Pages Menu
Categories Menu

Catering a pora roku

Catering a pora roku

Większość z nas słyszała o Gdy Gotowanie Miesiąc i tęsknotą myślał o tym, jak cudownie byłoby mieć 30 posiłków w zamrażarce. Następnie myślimy o wszystkich procesach planowania, zakupy, przygotowywanie i koordynacja zajęłoby gotować wszystkie posiłki w ciągu miesiąca w ciągu jednego dnia. Myśl, że przeżywa to wszystko w 1 lub 2 dni wystarczy, aby nas nie chcą go w ogóle próbować.

Znam 2 osoby, które odbywa się raz w miesiącu gotowania – po raz … To prawda, że ??nigdy nie zrobił to ponownie. To nie było nawet, że nie podoba, to po prostu, że nigdy nie dostałem ich działania wystarczy razem zrobić to ponownie.

Proponuję lepszy sposób na gotowanie, które nie wymagają żadnego dodatkowego wysiłku ze strony użytkownika oprócz czasu jesteś już spędzać w kuchni.

Catering a pora roku

Jest to o wiele łatwiejsze do 4 razy posiłek jesteś już co zrobić, niż tylko jeden z tego posiłku do zamarznięcia. Dlaczego miałbym to zrobić posiłek i przejść przez wszystkie kłopoty, a potem nawet nie cieszyć się przynajmniej raz, gdy jest świeża? Podwojenie posiłków jest dobra, ale czterokrotnie mnoży się o wiele szybciej. Jesz posiłek tej nocy, a następnie umieścić trzy więcej w zamrażarce przez kolejne męczącym dniu.

Z tego systemu można to zrobić tak mało, lub jak chcesz. Można to zrobić raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Wszystko zależy od tego jak szybko chcesz dostać posiłki zaopatrzony w zamrażarce.

Planowanie jeden posiłek i skupiając się na tym posiłku jest o wiele łatwiejsze niż próba skoordynowania 30 posiłków. Więc spróbuj go kiedyś. Gotować poczwórne posiłek. Zjedz posiłek w nocy i umieścić pozostałe 3 w zamrażarce. Nie będzie miał żadnych więce j naczyń i prawdopodobnie spędził tylko przez kilka minut przygotowując ją niż gdybyś zrobił tylko jeden posiłek.

– autor artykułu