Pages Menu
Categories Menu

Jaka kuchnie wybrac

Eryngium foetidum nie jest kolendry. Ma długie liście z stożkowymi końcówkami i ząbkowanych brzegach. Jeśli chodzi o smak, eryngium foetidum jest jak kolendry, dziesięć razy.

W cieplejszym klimacie, powyżej strefy 7s, rzeczywista roślin kolendry można ponownie rozsiewa i hodowane komercyjnie, zbieranie liści jak się pojawiają. W strefie 7 i poniżej klimatu jest sezonowo idealny dla kolendry tak wiele osób kupuje fabrykę spodziewa się ponieść liści przez dłuższy okres czasu, ale to nie będzie. Powodem jest prawdą, kolendry, w okresie rui, stara się wydać, że to energie, aby przejść do materiału siewnego, kolendrę. Liście są zioła, przyprawy nasiona są co do zasady w zrozumieniu różnicy między nimi jobhouse.pl – agencje pracy warszawa.

Rozwiązaniem wieloletnich kolendry łożyska ciepła jest roślina, eryngium foetidum – Ergyngium foetidum. Eryngium foetidum jest dwuletnia zioła uprawiane na Karaibach i Ameryce Środkowej, i jest kluczowym składnikiem w Puerto Rico gotowania. Jest to stosunkowo mało znany w Stanach Zjednoczonych i jest często mylone z jego względnej kolendry (sativum L. Coriandum). Znany jest również przez wiele innych nazw, takich jak Puerto Rico kolendry, Black Benny zobaczył liść zioło, meksykańskiej kolendrę, widząc zęba kolendrę, długi kolendra, Spiny kolendra, Fitweed i spiritweed. W Puerto Rico jest znany jako recao. Gdy uprawiane, eryngium foetidum rozwija się w dobrze nawodnionych, zacienionych warunkach. Należy do tej samej rodziny roślin, jak kolendry, ale wygląda zupełnie inaczej. Długie, twarde liście zapach bardzo podobny do kolendry (o wiele więcej smaku), co czyni go godnym szacunku substytutem lato kolendry, które preferują chłodniejszą pogodę.

Eryngium foetidum można sadzić w doniczkach lub na ziemi. Jeśli posadzone w ziemi, to zioło będzie nadal odtworzyć za niemal nieograniczone dostawy.

– autor artykułu