Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac catering w pracy

Jak wybrac catering w pracy

Można nawet kupić nowy specjalny „Big Boy” czy „wielka płyta Girl” miskę. Nigdy nie wiadomo, co może sprawić, że jedzenie na talerzu wygląd bardziej interesujące.

5. Dzieci lubią koktajle. Rzut mrożonych truskawek lub mieszanki jagód, plus banana i wszelkie inne świeże owoce chcesz do blendera wraz z kilkoma mleka lub soku pomarańczowego i 1/4 filiżanki twarożku. Niech pomoże przygotować ich tworzenia.

6. Po jedzeniu na mieście, niech wybredny spróbować kęs jedzenia z talerza. Jeśli wziąć kęs swojej danie i ocenianie 1-10, dzieci stają się ciekawi i chcą dać jedzenie własnej oceny. Zazwyczaj jeśli oceń mu 1 fuj, masz więcej chętnych niż 10 pyszne. Widzą go jako zabawa wyzwanie.

7. Użyj taktykę niedostatku. Działa on w sprzedaży i może pracować w domu. Dodać nowe danie, ale tylko na tyle, na dorośli przy stole. Podczas gdy wszyscy przy stole, mają uprawiane ups chwalić nową potrawę do siebie. Jeśli dzieci zapytać, powiedz im, że to nowe danie i „Przepraszamy, ale nie wystarczy tu tylko dla mnie i tata. Żałuję, że nie masz niektórych, ale to wszystko.” Jeśli zrobiłeś dobrą pracę, twoje dzieci będą błagać, żeby go spróbować. Można wtedy chętnie dzielić niewielką kwotę wykonany.

Niektóre z tych taktyk działa na jakiś czas, ale nie wszystkie z nich cały czas Galeria z wybranych realizacji. Co ważne jest to, że postawa jest lekki i nie jesteś zmuszając je do jedzenia. Staraj się trzymać pozytywne i być dobrym wzorem do naśladowania żywności. W końcu, choć nie ma gwarancji, Twoje dziecko będzie powoli przechodzić przez ich fazie wybredna jedzenia. Myślałem, że mój wybredny będzie nigdy lubią więcej niż 5 rzeczy (a 2 z nich były pizza), ale zrobiła, a teraz jest zdrowa i kwitnącej nastolatkiem.

– autor artykułu