Pages Menu
Categories Menu

Zdrowe menu

Zdrowe menu

Kiedy słyszymy kulinarne termin „suche ścieranie”, nasze umysły mają tendencję do natychmiastowego wyobrazić używania go na wielki stek lub na żebrach. Ale suche ściera oferują o wiele więcej niż tylko użyczenie smak i wilgotność do mięs. Suche ściera są na tyle wszechstronne, aby być stosowane prawie wszędzie chcesz rzut przypraw i smaku.

Oto niektóre z naszych ulubionych propozycji:

Następnym razem, gdy robisz kanapkę, weź kawałek ulubionego suchej rub i wymieszać z musztardą lub majonezem. Wzmocnienie w smaku weźmie kanapkę od zwykłych nadzwyczajnych!

Dokonując sałatek, dodać trochę suchej rub do mieszanki kopać się smak.

tabletki na stawy dla psów

Dodawanie trochę suchej trzeć do swojego ryżu daje aromatyczny zaprawiony ryż z kurczakiem, idealne! Suche ściera również działają świetnie, gdy wykorzystywane do zapiekanek sezonie.

Oto wskazówka dla następnej partii … dodać trochę suchej trzeć do kwaśnej śmietany lub jogurtu, i voila, masz wielki i dodatkowy łatwy kąpieli. To również świetnie smakuje, gdy stosowany na pieczone ziemniaki!

Zdrowe menu

Mówiąc o ziemniaki, posypać pikantne suchej trzeć na swoich frytek, gdy pochodzą one świeże z frytkownicy, a ty stworzyli swoje własne doświadczonych frytki.

Użyj suche ściera się swoimi sosy do podkreślenia i towarzyszyć suchej rub używanego na przystawkę.

Posypać suchą trzeć na swoim popcorn zamiast soli i nie będziesz rozczarowany.

Użyj swojej ulubionej mieszanki chili zamiast rzeczy słoik od sklepu spożywczego. Mieszanki Chili mają zwykle lepszy wybór papryki i więcej smaku niż standardowy off proszku Półka chili. Użyj mieszankę gdziekolwiek byś normalnie używać chili w proszku.

Jak widać, suche ściera naprawdę dostarczy Ci wiele opcji. Jak mówimy o Caroline trzeć, jesteś ograniczony tylko przez swoją wyobraźnię kulinarną.

– autor artykułu