Pages Menu
Categories Menu

Catering w Polsce i na swiecie

Gdy zakupiony w sklepie, to zazwyczaj jest moczenie w solance. Sól wypłukane z serem przed użyciem; ilość soli zostawić w serze zależy od osobistych upodobań. Ormiański sznurki serowe może być stosowany w potrawach, jak sałatka polewą, lub po prostu jeść jako przekąskę. Niektóre z tego rodzaju sera z przyprawami, w Trasa w Hiszpanii tym kminku i mahleb.

Słowacki String Cheese

Na Słowacji, rodzaj sera ciąg nazywa KorbĂĂ „ÂŤiky wykonany jest na małe warkocze lub bicze. Ser produkowany jest z mleka owczego. Wchodzi on w swoim naturalnym stanie, lekko słony, ale mogą być także wędzone. Inne odmiany użyciu wzmacniaczy smaku, jak czosnek. Jest to tradycyjny ser w tym regionie, i to ma wiele zastosowań w kuchni, takie jak w przygotowaniu danie, na sałatki lub rozrywane i spożywane równinę.

queso Oaxaca

Ten meksykański ser ciąg pochodzi z południowego Meksyku. Jest on wytwarzany z mleka krowiego. Smak jest podobny do Monterey Jack, ale ma elastyczność mozzarellą. Jest zwykle sprzedawany w kuli, z której nici mogą być wykorzystywane do gotowania potraw, takie jak empanadas i quesadillas. Może on być również stosowany jako polewą lub spożywane jako przekąskę.

– autor artykułu